Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliyat sektöründe teknolojinin getirdiği yeniliklerden yararlanılması eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için önemlidir. Iğdır evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin evlerinin ve ofislerinin güvenli taşınması için modern teknolojiyi kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti veriyor ve müşterilerimizin eşyaların taşınması için bina asansörünün kullanılması için bina yöneticileri ile karşı karşıya gelmelerine gerek bırakmıyoruz. Firmamızı tercih etmeniz halinde son teknoloji asansörlerimizi binanızın yanına getiriyor ve kurulumunu yaptıktan sonra da testini yaparak sorun olmaması halinde eşyalarınızı yeni model içleri süngerle kaplı araçlarımıza yüklüyoruz. Eşyaların taşınması gereken adresinde yüksek katlarda olması halinde yine asansörümüzü kuruyor ve eşyaların hızla yeni adresinize taşınmasını sağlıyoruz.

Güvenli Nakliyat İçin Sigortalı Nakliyat Yapıyoruz

Müşteri memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir ve bundan kaynaklı olarak hizmet kalitemizin yüksek olmasını sağlıyoruz. Bunun için işinin uzmanı olan bir ekip ile çalışıyor ve personelimize düzenli eğitimler veriyoruz. Asansörlü nakliyat hizmeti veren bir firma olarak onların bakımlarını düzenli olarak yapıyor ve sadece uzman kişilerin kullanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması için de sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Diğer nakliyat firmalarının aksine eşyalarınızı uzman ekibimiz görmeden ve rapor hazırlamadan sigorta yapmıyoruz. Bunun farkını her ne kadar olmaması için gerekli tüm tedbirleri alıyor olsak da eşyalarınızda bir hasar oluşması halinde görecek ve sigorta şirketinin zararınızı tam olarak karşılaması ile mağdur olmayacaksınız.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Firmamızın modern teknolojiye sahip asansörlerinin bina dışına kuruluyor olması sayesinde eşyaların taşınması son derece güvenli ve hızlı olarak yapılabilmektedir. Asansörler eşyaların üzerinden düşmeden güvenle taşınabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde binaların çok yüksek olabildiği bilinmekte ve bizim bu binalarda oturan kişilerin de taşınmaları için yüksek katlara kadar kurulabilmektedir. Ev ve ofis taşımacılığından başka parça eşya taşımacılığı için de asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe olan Iğdır evden eve nakliyat firmamız ile eşyalarını güvenlik önlemleri alınmış ve hızlı bir şekilde taşınacaktır. Kaliteli hizmetimiz ile müşteri sayımızı sürekli arttırmaktayız.