Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerinizi kimi zaman taşımanız gerekebilmektedir. Bunun için güvenilir bir nakliyat firması bulmanız çok önemlidir. Çünkü ofis eşyalarının değerleri yüksek olduğu gibi ayrıca oldukça hassas dikkatle taşınması gereken elektronik eşyalar ve belgeler bulunmaktadır. Iğdır evden eve nakliyat firması olarak ofis taşımacığı hizmeti almak isteyen müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ofis taşımacılığı sırasında eşyalarınızın özenle ambalajlama ve paketleme işlemi yapılmaktadır. Ofis mobilyalarınızın demontajı yapıldıktan ve uygun malzemeler ile ambalajlanmaktadır. Daha sonra elektronik eşyalarınız da sökülmekte ve dikkatle paketleme yapıldıktan sonra içleri köpüklü olan kutuların içine yerleştirilmekte ve bu şekilde tam bir korum sağlanmaktadır.

 

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Ofis mobilyalarınızın üst düzeyde korunması için paketlemeye özen göstermekle yetinmiyor ve sigortalı nakliyat hizmetini veriyoruz. İşinin uzmanı olan ekibimiz ofisinize gelerek eşyalarınızın gerçek değerini tespit etmekte ve bu sayede gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktadır. Ofisinizin eşyaları araçlarımıza yüklenmeden yapılan sigorta yeni ofisinize eşyalarınızın taşınması sonuçlanana kadar devam etmektedir. Ofis taşınması hızla sonuçlandırılması gereken bir iştir ve bunun için Iğdır evden eve nakliyat olarak firmamızı tercih etmeniz halinde geniş bir kadro ile ofisinize geliyor ve en kısa zamanda işimizi bitirmek için ayrıca asansör sistemleri kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız hiçbir zarar görmeden ve hızlı bir şekilde kısa sürede taşınması gerçekleştirilmektedir.

Güvenli Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmeti almak istediğinizde bunun için Iğdır evden eve nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınızın güvende olması için gerekli tüm önlemleri almakta ve sıkıntı yaşamayacağınız güvenli ofis taşımacılığı hizmeti almanızı sağlamaktayız. Firma olarak uzun yıllardır bu sektörde yer alıyoruz ve son teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden taşınabilmesini sağlıyoruz. Deneyimli ekibimiz ile şehir içi ofis taşımacılığı yapmanın yanında şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Geçici bir süre için ofis eşyalarınızın güvenli bir yerde kalmasını sağlamak istiyorsanız bunun için firmamızın depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetinden yararlandığınız takdirde ihtiyacınız olduğunda aynen bıraktığınız gibi yeni olarak ofis eşyalarınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.