Şehirler arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti genelde şehir içinde alınmaktadır ama bunun yanında kimi zaman da şehirler arası nakliyat yapılması istenmektedir. Iğdır evden eve nakliyat olarak firmamız uzun yıllardır bu sektörde yer alıyor olması sayesinde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Hizmet kalitemizden asla ödün vermemekte ve müşterilerimizin güvenli olarak taşınabilmelerini sağlamaktayız. Özellikle şehirler arası nakliyat sırasında en çok duyulan şey güvendir. Firma olarak bu güveni de müşterilerimize deneyimimiz ve işimizi ciddiyetle yapmamız sayesinde vermekteyiz. Teknolojinin getirdiği bütün yenilikleri kullanarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın güvende olması için paketleme olayına özel önem veriyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemeleri her zaman TSE standartlarındadır ve bu konuda eğitim almış olan personelimiz tarafından dikkatle paketleme yapılmaktadır.

Güvenli Nakliyat İçin Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Müşterilerimizin özellikle şehirler arasında taşınması gerektiğinde bundan dolayı endişe yaşamamaları için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Sigortalı nakliyatı diğer nakliyat firmaları gibi değil ciddiyetle yapıyor ve işinin uzmanı olan ekibimiz ile eşyalarınızı yerinde görerek gerçek değerini belirleyen raporu hazırlıyor ve bu şekilde gerçek değerinde olmasını sağlıyoruz. Sigortayı ekibimiz evinize girdiği an başlatıyor ve dikkatle paketlemesi yapılan eşyalarınız araçlarımıza yüklendikten ve yeni adresinize taşındıktan sonraya kadar devam ettiriyoruz. Sigortalı nakliyat hizmeti veriyor olmamız sayesinde müşterilerimizin oluşabilecek en küçük hasarların dahi karşılanmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Teknolojiyi yakından takip eden Iğdır nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma olayını en kısa zamanda tamamlamanız için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Son teknoloji asansör sistemlerimiz ile kol gücüne ihtiyaç duyulmadan eşyalarınızın araçlara yüklenmesi ve gerekiyorsa boşaltılması sağlanmaktadır. Şehirler arası nakliyat sırasında en önemli noktalardan birisi de eşyaların yükleneceği araçların yeni model olması önemlidir. Çünkü eşyalarınız uzun süre araç içinde kalacaktır ve bu sırada sarsılmaması ve hasar görmemesi için bu çok önemlidir. Firma olarak her zaman yeni model araçlarımız ile müşterilerimizin eşyalarını taşımaktayız. Deneyimli bir firma olarak verdiğimiz sözlerde durmanın önemini biliyor ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerde duruyor onların kendileri için en uygun zaman içinde taşınabilmelerini sağlıyoruz.