Depolama      

Kimi zaman eşyalarınızı bir süreliğine kullanmaz ve onların güvenli bir depoda kalmasını istersiniz. İşte bu durumda Iğdır nakliyat firması olarak ev ve ofis eşyalarının belli bir süre güvenli bir yerde kalmasını isteyen kişilere depolama hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmeti pek çok nakliyat firması vermemektedir. Sektöre her zaman yenilikler getiren firmamızın verdiği depolama hizmetinden istediğiniz süre boyunca yararlanabilirsiniz.  Depolarımızda güvenli olarak beklemekte olan eşyalarınızı almak istediğinizde bunun bir hafta öncesinde bilgi vermeniz sizlerin ve firmamızın bu konuda sıkıntı yaşamasını önleyecektir.

Güvenli Depolama Hizmeti Veriyoruz

Eşyalarınızın kalması için depolama hizmetinden yararlanacağınız firmayı seçerken tecrübeli ve işini kaliteli olarak yapan bir nakliyat firmasını tercih etmelisiniz. Iğdır nakliyat olarak depolama hizmeti verdiğimiz depolarımızı düzenli olarak ilaçlıyor, temizliğini yapıyor, havalandırma sistemlerinin olması ile rutubet almasını önlüyor ve eşyalarınızın depolarımızda hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermiyoruz. Bunlar dışında yangın, sel ve deprem gibi doğal afetler olması halinde eşyalarınız elimizde olmayan sebeplerden dolayı zarar göreceği için bundan mağdur olmamanız için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı gerçek değerinden sigortalayarak bu durumlarda oluşacak zararın tam olarak karşılanmasını sağlıyoruz. Profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız depolama hizmetinin yanında ayrıca şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti de veriyoruz. Depolama hizmetimizden yararlanacak olan müşterilerimizin eşyalarını ev ya da ofislerinden yeni araçlarımız ile alıyor ve yine almak istediğinizde de içleri süngerle kapladığımız araçlarımız ile istediğiniz adrese nakliyatını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Müşterilerimizin evden eve nakliyat sırasında eşyalarının güvende olmasını sağlamak adına sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyaların güvenli olarak taşınabilmesi için paketleme ve ambalajlama konusuna özel önem veriyor ve her eşyayı kendi cinsine göre paketleyerek güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Mobilyalarınızın demontajı bu konuda eğitimli personelimiz tarafından dikkatle yapılmaktadır. Elektronik eşyalarını içleri köpüklü karton kutulara paketlenerek yerleştirilmekte ve zarar görmesi önlenmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor olmamız sayesinde müşterilerimizin beklentilerine cevap veriyor güler yüzlü ve profesyonel olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz.