Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler bunun hem uygun fiyatlı olmasını hem de kaliteli olmasını istemektedirler. Bunun için Iğdır nakliyat firması olarak parça eşya nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde aynı yöne gidecek iki eşyanın aynı araç ile taşınması sonucunda maliyetin neredeyse yarı yarıya düşmesini sağlamaktayız. Parça eşya nakliyat hizmetimizi şehir içi olan ev ve ofis taşınmalarınız için verdiğimiz gibi şehirlerarası taşınmalarınızda da vermekteyiz. Bu şekilde miktarı çok olmayan eşyalarınızı istediğiniz gibi hızlı ve sigortalı nakliyat hizmeti alarak taşımanız mümkün olmaktadır.

Sigortalı Parça Eşya Nakliyat

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız müşterilerimizin eşyalarının az ya da çok olmasını önemsememekte ve her müşterisinin eşyalarını aynı dikkatle taşımaktadır. Sigortalı parça eşya nakliyat yaparak bütün eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızı bu şekilde güven altına alıyor ve herhangi bir hasar durumunda bunun tam olarak karşılanmasını da eşyalarınızı gerçek değerinden sigortalıyoruz. Eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamak için uzman eksper arkadaşlarımız ile evinizi ziyaret ediyor ve eşyaların değerini belirliyoruz. Sigortalı nakliyatın güvencesini sağlıyor ama buna ihtiyaç kalmaması için kalifiye elemanlarımız ile paketleme ve ambalajlama işlemini titiz bir şekilde yapıyoruz. Eşyalarınızın demontajı ve yeni adreste montajı da yine bu işin uzmanı olan deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Parça Eşya Nakliyat Kimler Tarafından Tercih Ediliyor?

Yazlığınıza bir miktar eşya götürmeniz gerekiyor olabilir veya ofisinizin eşyalarını taşımanız gerekiyor olabilir. Ev eşyalarınızda çok fazla olmadığı takdirde taşınmanın maliyetini düşürmek için siz de Iğdır nakliyat olan firmamızın parça eşya nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için hizmetimizden yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Aynı yönde taşınması gereken diğer bir eşya ile aynı araç içine yerleştirilecek olan eşyalarınız çok daha uygun olarak taşınacaktır. Firmamızın deneyimli ekibi araca yüklenen iki eşyanın karışması gibi bir durumun olmasına asla izin vermeyecek ve araç içine yüklenen her iki eşya da sigortalı olarak taşınacaktır. Nakliyat sektörünün deneyimli bir firması olarak memnun müşteri sayımızı gün geçtikçe arttırmakta ve diğer nakliyat firmalarına öncü olmaya devam etmekteyiz.