Hakkımızda

Nakliyat sektöründe evden eve nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır ve Iğdır evden eve nakliyat olarak kendi sektörümüzde uzun yıllardır hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktayız. Hakkımızda söylenebilecek en önemli şeyler arasında hizmet kalitemizin yüksek olması ve müşterilerimiz için son teknolojiyi kullanıyor olmamız ile sorun yaşamayacakları bir şekilde taşınma olayı gerçekleştirmelerini sağlamakta olduğumuz bulunmaktadır. İşini severek yapan deneyimli bir ekip ile çalışmakta müşterilerimize her zaman güler yüzlü olarak hizmet sunmaktayız. Ekibimizin deneyimli olmasının yanında düzenli olarak eğitimler vermekte ve hizmet kalitemizi her zaman daha ileri taşımaktayız. Evden eve nakliyat hizmeti yanında ofis taşımacılığı hizmetini de vermekte ve işimizi hızla yapmamız sayesinde evini ve ofisini taşıyan kişilerin bunun uzun sürmesinden dolayı bir aksama yaşamalarının önüne geçmekteyiz.

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Taşınması gereken kişiler için en büyük endişenin eşyalarının zarar görmesi ihtimali olduğu bilinmektedir. Müşterilerimizi bu endişeden kurtarmak ve içlerinin rahat olacağı bir taşınma olayı gerçekleşmesi için ambalajlama ve paketleme özenle yapılmakta ve son model geniş araçlarımızın içleri süngerle kaplanmaktadır. Bu önlemleri almakla yetinmeyerek sigortalı nakliyat hizmetini de veriyor ve bu şekilde eşyalarınızın alınan bütün önlemlere karşın istenmeyen hasarlar olması durumunda bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Iğdır evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Şehir içinde ve şehir dışına taşınmalarınız sırasında kaliteden ödün vermeden hizmet veriyor olmamız sayesinde taşınmak artık müşterilerimiz için endişe verico olmaktan çıkmaktadır.

Iğdır Evden Eve Nakliyat Olarak Amaçlarımız

Firma olarak nakliyat sektörüne getirdiğimiz yenilikler ve teknolojiyi kullanıyor olmamız ile günden güne müşteri sayımızı arttırmaktayız. Iğdır evden eve nakliyat olarak amaçlarımız arasında sektörümüzün öncü firması olmak ve adımızın güvenle birlikte anılmasını sağlamak yer almaktadır. Nakliyat ihtiyacı duyan kişilere yılın her günü hizmet verebilmek için bütün personelimiz ile kesintisiz olarak çalışmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmeti vererek müşterilerimizin taşınmalarının sorun yaşanmadan ve kısa sürede sonuçlanmasını sağlamaktayız. Nakliyat hizmetlerimiz ile detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden ister telefonda isterseniz de canlı destek bölümünden istediğiniz an alabilirsiniz.