Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe en çok talep edilen hizmetler arasında evden eve nakliyat yer almaktadır. Çünkü sürekli büyüyen ve gelişen ülkemizde insanlar evlerini kimi zaman şehir içinde kimi zamanda şehirler arasında taşımaktadırlar. Iğdır evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin bu anlamda ihtiyaçlarını karşılıyor ve yüksek kalitede hizmetimiz ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin eşyalarım zarar görür mü endişesini uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemini TSE standartlarında olan malzemeler ile cinsine uygun olarak yapıyor ve tam olarak korunmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Yapıyoruz

Güvenlik ihtiyacının en yüksek olduğu sektör olarak nakliye sektöründe bunu sağlamak adına sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın nakliyat sırasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyor olmamıza rağmen bizim dışımızda olan sebeplerden dolayı bir hasar oluşması halinde gerçek değerinden sigorta yapılan eşyalarınızın zararı sigorta tarafından karşılanmaktadır. Müşterilerimizin bu şekilde eşyalarını güvende hissederek stres yaşamayacakları bir taşınma olayı gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Mobilyalarınızı bu konuda eğitimli olan ekibimiz demontajını yapmakta ve yeni adreste de montajını yapmaktadır. Dikkatle ambalajlama ve paketleme yapılan eşyalarınızı Iğdır evden eve nakliyat olarak asansörlü nakliyat hizmeti vererek hızla taşıyoruz. Bu şekilde merdivenlerin ve kol gücünün kullanılmıyor olması sayesinde eşyalarınızın düşme gibi bir nedenden dolayı zarar görme ihtimali de ortadan kalkmaktadır.

Iğdır Nakliyat Olarak Hızlı Çözümler Sunuyoruz

Taşınma süreci uzadıkça kişilerin yaşadıkları stresin artacağını biliyor ve Iğdır nakliyat olarak hızlı çözümler sunuyoruz. Bunun için teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden yararlanıyor asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın araç içinde zarar görmemesi için araç filomuzu sürekli yeniliyor ve yeni içleri geniş araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak eşyalarınızın trafikte yolların bozuk olmasından kaynaklı sarsıntılar ile hasar görmesini önlüyoruz. Iğdır içinde taşınmanız gerektiğinde verdiğimiz kaliteli hizmeti ülkemizin diğer şehirlerine taşınmanız gerektiğinde de veriyor ve güvenli bir nakliyat firması olarak şehirler arası evden eve nakliyat konusunda da en çok tercih edilen firma olmaya devam ediyoruz.