Nakliyat Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Evlerini taşıması gereken kişiler için endişe dolu bir süreç başlamaktadır çünkü taşınma sırasında eşyaların zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Bu ihtimali ortadan kaldıracak şey ise doğru nakliyat firması seçimi olacaktır. Iğdır evden eve nakliyat firmamız uzun zamandır nakliyat sektöründe yer almakta ve profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesini önlemek adına eşya paketleme ve ambalajlama işlemini titiz bir şekilde yapmaktayız. Bu işlem sırasında en ufak bir hata olmaması için personelimize düzenli eğitimler vermekteyiz. Paketleme ve ambalajlama için TSE standardında kaliteli malzeme kullanmaktayız.

Paketleme ve Ambalajlama ile Güvenli Nakliyat

Eşyaların nakliyatı sırasında hasar görmemesi için önlem alınması çok önemlidir. Bu önlemlerin başında da paketleme ve ambalajlama gelmektedir. Iğdır nakliyat firmamızda işinin uzmanı olan bir ekip çalışmaktadır. Her eşya kendi cinsine uygun olan malzeme ile özenle paketleme yapılmadan önce mobilyalarınızın demontajı yapılmaktadır. Mobilyalarınız dikkatle demontajı yapıldıktan sonra ambalajlanmaktadır. Kırılacak ve elektronik eşyalarınız ise dikkatle paketlendikten sonra içlerinde köpük olan kutulara yerleştirilmekte ve bu şekilde bir sarsıntı, sürtünme olduğunda zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Bu şekilde özenle paketleme yapılan eşyalarınız asansörlü nakliyat sistemi ile yeni ve içleri süngerle kaplanmış olan araçlarımızın içine yerleştirilmektedir. Bu işte dikkatle yapılmakta ve eşyaların araç içindeyken zarar görmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Modrern asansör sistemlerimiz bina dışına kurularak test edilmekte ve eşyaların araç içine nakliyesi kısa zamanda gerçekleşmektedir.

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınız Güvende

Iğdır nakliyat olarak ev ve ofis eşyalarınızı şehir içi ve şehirler arası olmak üzere ihtiyacınıza bağlı olarak güvenli bir şekilde taşımaktayız. Bu taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için bütün önlemleri almakta ama trafikte bozuk yollar gibi elimizde olmayan nedenlerden dolayı bir hasar oluşması durumlarda bundan dolayı mağdur olmamanız için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Uzman personelimizin evinizde sizi ziyaret etmesi ile eşyalarınız gerçek değerinden sigortalanmaktadır. Modern nakliyat yöntemleri kullanan firmamız % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.