Iğdır Nakliyat Firmaları

Tuzluca Evden Eve Nakliyat
Ekim 16, 2018

Iğdır Nakliyat Firmaları

Nakliyat Firmaları

Günümüzde her sektörde gelişmeler yaşanmaya devam etmekte ve nakliyat firmaları da verdikleri hizmetin kalitesini yükseltmektedirler. Ev ve ofis taşımacılığı gibi nakliyat firmalarının verdiği hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin beklentileri arasında seçtikleri firmanın güvenilir olması en önde gelmektedir. Iğdır evden eve nakliyat firması olan firmamız da nakliyat firmaları arasında teknolojiyi en yakından takip etmesi ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermesi sayesinde de diğer firmalara örnek olmaya devam etmektedir. Nakliyat sektöründe eşyaların güvende olması ve zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama olayına özel önem verilmesi gerekmektedir. Ev ve ofis eşyaları çeşitli cinslerde olduğu için paketleme ve ambalajlama buna uygun olarak yapılmalıdır. Ayrıca kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi de önemlidir. Firma olarak en kaliteli ambalaj malzemelerini kullanıyor ve paketleme yapacak personelimizin gerekli eğitimi almalarını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Önemlidir

Nakliyat firmalarının son yıllarda sundukları hizmetler arasında sigortalı nakliyat bulunmaktadır. Pek çok firma bunu gereğince yapmamakta eşyaları gerçek değerinden sigortalamadığı için oluşan hasarların da karşılanması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle nakliyat firmaları arasında güvenilir bir firma olan Iğdır nakliyat firmamızın seçilmesi önemlidir. Firma olarak asla eşyaları görmeden ve onların gerçek değeri uzman personelimiz tarafından belirlenmeden sigorta yapmıyoruz. Çoğu zaman eşyalarınızı titizlikle paketleme yapmamız ve içleri süngerli araçlarımız ile taşıyor olmamız sayesinde sigorta sadece bir önlem olarak kalmaktadır ama bazen de elde olmayan nedenlerden dolayı eşyalarda hasarlar oluştuğunda bu sigorta şirketi tarafından tam olarak karşılanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar

Günümüzde binaların çok katlı yapılıyor olması taşınma sırasında eşyaların araçlara yüklenmesini ve yeni adreste taşınmasını zorlaştırmakta ve merdivenlerin kullanılmasının uzun zaman alması kadar eşyaların düşmesi ve kırılması gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti veren nakliyat sitelerinde ise bu durum ortaya çıkmamakta ve eşyalar hızla, güvenle taşınabilmektedir. Özellikle çok yüksek binalarda oturan kişilerin taşınmaları asansörlü nakliyat hizmetinin veriliyor olması ile sorunsuz olarak gerçekleşebilmektedir. Nakliyat firmaları arasında Iğdır evden eve nakliyat firmamız tecrübesi ve profesyonel ekibi ile güvenilir olmakta şehir içi ve şehirlerarası nakliyat ihtiyacınız olduğunda yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir