Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Evlerini ya da ofislerini taşıması gereken kişiler için eşyalarım zarar görecek mi endişesi büyük bir sorun oluşturmaktadır. Iğdır evden eve nakliyat olan firmamızı seçmeniz halinde bu endişeyi yaşamanıza gerek yoktur çünkü firma olarak güvenlik müşterilerimiz kadar bizim için de önemlidir ve müşterilerimiz için aldığımız ekstra güvenlik önlemleri arasında sigortalı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın taşınması sırasında zarar görmesi halinde ne yaparım diye endişe etmenize gerek yoktur. Sigorta şirketi bir hasar oluşması halinde bunu tam olarak karşılayacaktır. Oluşabilecek zararın tam olarak karşılanmasını sağlayacak şey ise eşyaların gerçek değerinden sigortalanması olacaktır. Bunun için firma olarak uzman ekibimizi evinize gönderiyor ve onların hazırlayacağı ekspertiz raporu ile sigortalı nakliyat yapıyoruz.

 

Paketleme ve Ambalajlama Önemlidir

Iğdır evden eve nakliyat olarak kendi sektörümüzün lider firması olmayı verdiğimiz kaliteli hizmet ile başarmaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için paketleme ve ambalajlamaya önem vermekteyiz. Kaliteli ambalaj malzemeleri ve özel paketleme teknikleri ile eşyalarınızın güvende olacağı şekilde paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Ekibimizi işini severek yapmakta olan kişiler arasından seçiyor ve işlerini en iyi şekilde yapabilmeleri için gerekli eğitimleri veriyoruz. Doğru şekilde paketleme yaptığımız eşyalarınızın tam bir koruma altında nakliyesinin olması için yeni model araçlarımızın içlerini süngerle kaplamaktayız. Araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak trafikte yolların bozuk olmasından kaynaklı sarsılmaların eşyalarınıza zarar gelmesini önlemekteyiz.

Asansörlü Nakliyat İle Güvenliği Arttırıyoruz

Binaların çok katlı olarak inşa ediliyor olması evlerini ve ofislerini taşıyacak kişiler için bir sorun oluşturmaktadır. Iğdır evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin yüksekte oturuyor olmalarının bir sorun olmamasını sağlıyor düzgünce paketleme yaptığımız eşyalarınızın binaların merdivenlerinden indirilirken düşme sürtünme gibi durumlar karşısında zarar görmemesi için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Modern asansör sistemlerimiz ile eşyalarınız zarar görmeden ve hızlı bir şekilde içleri süngerle kaplı yeni model araçlarımız ile nakliyatını yaparak güvenliği tam olarak sağlıyoruz. Iğdır nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimizin her ikisinde de sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız için depolama hizmetimizden yararlandığınızda da sigorta hizmetimizi sunuyor ve güven içinde olmasını sağlıyoruz.