Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi Taşımacılık

Ev ya da ofisini taşıması gereken kişiler için şehiriçi taşımacılık hizmeti veren nakliyat firmaları bulunmaktadır. Bu firmaların arasında Iğdır evden eve nakliyat firmamız uzun zamandır bu sektörde yer alıyor olması ile tecrübesi ve işini severek yapan güler yüzlü personeli ile yüksek kalitede hizmet vermektedir. Şehiriçi taşımacılık için firma olarak Iğdır’ın her noktasına sizler için hizmet götürüyor ve yılın her günü çalışarak size en uygun olan zamanda taşınma olayınızı gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz. Her müşterimizin eşyalarının kıymetli olduğunu bilerek onların zarar görmeden taşınması için paketleme ve ambalajlama olayına özel önem veriyoruz. Paketleme için TSE standardında kaliteli malzemeler kullanıyor ve her eşyanızı kendi cinsine uygun malzeme ve teknik ile paketleme yapıyoruz.

Iğdır Nakliyat Olarak Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Taşınması gereken kişiler için eşyalarının güvende olması çok önemlidir. Bu gerçeği biliyor ve müşterilerimizin eşyalarının tam olarak güvende olması için bütün güvenlik önlemlerini alıyor ve ayrıca sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Uzman eksper ekibimiz ile eşyalarınızı gördükten sonra onların gerçek değerinden sigortalıyor ve bu şekilde her ne kadar özel tekniker ile paketlenmiş olsa da trafikte olabilecek sıkıntılar ile hasar görebilecek eşyalarınızın gerçek değerinden zararın karşılanmasını sağlıyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin eşyalarını ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz. Eşyaların araç içinde de güvende olmasını sağlamak için araç filomuzu her zaman yeniliyor ve içlerini süngerle kaplayarak ekstra önlemler alıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızda müşterilerimizin bir an önce taşınma olayını sonuçlandırabilmeleri ve ayrıca eşyalarının taşınması sırasında zarar görmemesi için asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Son sistem asansörlerimizi binalarınızın yanına getiriyor ve kurulumunu yaptıktan sonra test ediyor ve taşınma zamanını kısaltıyoruz. Modern asansör sistemlerimiz olması sayesinde çok yüksek binalarda oturan kişilerinde taşınmalarının sorunsuz olarak sonuçlanmasını sağlıyoruz. Iğdır evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor bunun için işinde en iyi olan profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Hizmet kalitemizin yüksek olması sayesinde de memnun müşteri sayımız gün geçtikçe artmaktadır.